23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Bu gün Cumhuriyetimizin temelinin atıldığı, halkın temsilcilerinin halk adına söz sahibi olduğu yani Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. yıldönümü. Bu özel günde büyük atamızı ve demokrasiye emeği geçen tüm dava arkadaşlarını minnet, Şükr ...

Başkanın Mesajları

1 MAYIS

Tüm farkı yaratan emektir" Kadın- erkek emeğinin eş değer olduğu, güvenli ve demokratik bir gelecek için birlik, beraberlik, güzellik ve iyilik duygusuyla kenetlenen tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

DUYURULAR

MEVZUATLAR

Uzayan Beyanname Verme Sürelerine ve e-Uygulamalara İlişkin Hatırlatmalar”19.05.2020/117 sayılıMevzuat Sirkülerinin linki aşağıda yer almaktadır. Mesleki çalışmalarınızda faydalı olması dileğiyle...

Devamı...

"Vergi Levhası Yazdırma Süresi 1 Haziran 2020 Günü Sona Eriyor”18.05.2020/116 sayılıMevzuat Sirkülerinin linki aşağıda yer almaktadır. Mesleki çalışmalarınızda faydalı olması dileğiyle.

Devamı...

"Net Dönem Karı Dağıtımının Usul ve Esasları Belirlendi”18.05.2020/115 sayılıMevzuat Sirkülerinin linki aşağıda yer almaktadır.

Devamı...

e-Devlet sistemi ile tam entegrasyon kapsamında, üyelerimizin e-Birlik sistemine giriş yaparken kullandığı kullanıcı adı-şifre, mobil imza ve e-imzadan sonra dördüncü bir seçenek olarak “e-Devlet ile Giriş” sistemi tamamlanmıştır. Bu kapsamda artık üyelerimiz e-Devlet sistemi üzerinden T.C. Kimlik No ve e-Devlet şifrelerini kullanarak otomatik olarak e-Birlik’e de giriş yapabileceklerdir.

Devamı...

"Yatırım Teşvik Belgeleri Kapsamındaki Yatırımlar İçin Uzatma Talebi Yapılabilir"14.05.2020/114 sayılıMevzuat

Devamı...

Bazı Tütün Ürünlerine İlişkin ÖTV Tutarları Arttırıldı”14.05.2020/113 sayılı

Devamı...
Devamı...

HABERLER